Avon Mayıs 2019 Kataloğu

Avon Mayıs kataloğu 2019 ile harika bir kampanya dönenimen daha merhaba diyoruz. Kataloğun kapağında yine Ezgi Mola karşımıza çıkıyor. Geçen ayki katalogta Avon ürünleriyle yaptığı makyajla oldukça beğenilen beğenilen Ezgi Mola, Avon K5 kataloğu 2019’da yine çok sayıda Avon ürününü denemiş ve hepsi de gerçekten harika seçimler olmuş.

Bu ay yine Ezgi Mola’nın tanıtımıyla yepyeni bir parfümle tanışıyoruz. Hafızalardan silinmeyecek bir koku iddiasıyla gelen bu parfümü lansman fiyatlarından da yararlanarak mutlaka denemelisiniz. Ayrıca Mayısın ikinci yarısını kapsayan Avon K6 2019 kataloğunu da ilerleyen günlerde bu bölümden inceleyebileceğinizi belirtelim.

Bu zamana kadar avon kataloglarını birlikte inceledik. Her zaman da katalogları en erken inceleyenler arasında olmanın mutluluğunu yaşadınız. Bu Avon Mayıs kataloğu 2019 için de böyle olacak. Sitemizde yayınlanan en son kataloglardan haberdar olmak için facebook sayfamızı takip etmenizi öneririz.

Malumunuz artık yaz aylarına giriyoruz ve bu dönemdeki en önemli gündem maddesi bronzlaşmak olsa gerek. Fakat henüz güneş ışınları dünyamıza yeterince dik gelmediği için, bronzlaşmak için yaklaşık 1,5 ay daha beklemek gerekiyor. Fakat beklemek istemiyorsanız, Avon K5 2019 Kataloğu‘nda yer alan bronzlaştırıcı incilerini yüzünüze, boynunuza, dekolte bölgenize uygulayarak bronz güzelliğe hiç beklemeden kavuşabilirsiniz. Bronzlaştırıcı incileri avon mayıs 2019 kataloğu sayfalarında bulabilirsiniz.

Avon Mayıs Kataloğu 2019’un Parfümleri

Mayıs kataloglarının vazgeçilmezleri elbette parfümler. Parfüm konusunda son derece zengin bir içerik bizleri bekliyor. Ezgi Mola’nın sunumuyla yepyeni parfüm serileri harika fiyatlarla Avon Mayıs kataloğu 2019 sayfalarında yer almış durumda. “En sevilen parfümlerde sadece size özel harika fiyatlar” sloganının kapağında yer aldığı bir katalogtan başka ne beklenebilir ki? Anneler günü için de harika hediye alternatifleri olacağını unutmayın.

Malumunuz artık sadece kadınlar ve bakımlı erkekler avon sayfalarında keyifle gezinmiyor. Küçük hanımlar için de avon kataloğu sayfalarında gezinmek bir zevk. Dünyaca ünlü oyuncak ve çocuk giyim markası Barbie ürünleri de mayıs 2019 sayısında sayfalarında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir